DYŻUR WAKACYJNY 2021

Szanowni Rodzice

Wspólnie z Radą Rodziców został uzgodniony termin przerwy wakacyjnej w funkcjonowaniu przedszkola –
PRZEDSZKOLE BĘDZIE ZAMKNIĘTE W DNIACH od 26.07 do 13.08.2021 r.

W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, w związku z zagrożeniem epidemicznym, Prezydent M. St. Warszawy podjął decyzję o innej niż w poprzednich latach organizacji opieki w wakacje.

Przedszkole będzie pracować przez 6 tygodni wakacyjnych i przyjmowane będą tylko dzieci uczęszczające do naszej placówki.
Z opieki wakacyjnej mogą również korzystać dzieci, które kończą edukację przedszkolną.

Udostępniamy Państwu deklarację korzystania z opieki wakacyjnej, w której określicie Państwo termin, w jakim dziecko w czasie wakacji będzie uczęszczało do placówki. Deklaracje są również dostępne przy wejściu do przedszkola.

/fileget/deklaracja-opieka-wakacyjna-2021.pdf

Wypełnioną deklarację należy złożyć do 1 marca 2021 r.

Prosimy o przemyślane deklaracje, ponieważ od nich zależy plan urlopów pracowników przedszkola.

ul. Dwóch Mieczy 30/36

tel: 22 611-91-32