Podsumowanie I półrocza 2020/2021

Szanowni Rodzice,

Koniec stycznia to moment podsumowania dydaktyczno-wychowawczej pracy przedszkola w I półroczu roku szkolnego.
Zwykle w tym czasie organizowaliśmy zebrania grupowe z rodzicami. W związku z trwającą sytuacją epidemiczną nie jest to aktualnie możliwe.

Dlatego prezentujemy Państwu krótkie sprawozdania przygotowane przez nauczycielki, z których dowiecie się m.in. o mocnych stronach grupy, do której uczęszcza Wasze dziecko, ale także o problemach, jakie w tej grupie występują. Informacje mają charakter ogólny.

Zapraszamy do zakładek grupowych.

W celu uzyskania informacji o rozwoju własnego dziecka, zapraszamy do rozmów indywidualnych z nauczycielkami. Termin rozmowy lub spotkania z nauczycielką można ustalić telefonicznie lub mailowo.

Zachęcamy do kontaktu indywidualnego wszystkich rodziców.

ul. Dwóch Mieczy 30/36

tel: 22 611-91-32